Kampanya Spotu Başlığı
Bu alana opsiyonel bir kampanya/duyuru/açıklama ekleyebilirsiniz.
BUTON METNİ

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

haseki zeytin fabrikası

Biz kimiz?
Sevginin, barışın, sağlığın, sıhhatin ve mutluluğun kaynağı zeytin. Eski dönemlerden günümüze kadar bizlere bahşedilmiş en güzel hediyelerden biri… Haseki Zeytin ailesi olarak, doğanın bizlere sunduğu bu özel hediyeyi sizlere ulaştırmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Haseki Zeytin 2016 yılında Havva Taşbaş tarafından Manavgat ilçemizde Haseki Zeytin Salamura Fabrikası olarak ticari hayatına başlamıştır. Uzun yıllar ticaret yaptığı Manavgat’ta büyük yatırımlar yaparak açtığı Haseki Zeytin Salamura Fabrikası ile Manavgat’ın üstün kalitedeki zeytinini başta Antalya olmak üzere Türkiye ve yurtdışına ihraç ederek tüketicilere ulaştırmayı hedeflemiştir.

Kalite ve Güven
Haseki Zeytinleri, yeni nesil son teknolojileri ve geçmişten gelen bilgi ve birikimini bir araya getirerek üretimlerini gerçekleştirmektedir. Manavgat Ulualan Mevkii’nde faaliyet gösteren son sistem zeytin tesislerinde, günümüzün en modern laboratuvarlarında analizlerden geçen ürünlerimiz, gıda güvenliği yönetim sistemleri kullanılarak kaliteli ve sağlıklı bir şekilde üretilmektedir.

Bu sebeple; Müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmak, üretici ve tüketici arasında en iyi ürün sağlama görevini yerine getirmek için sizlerle bir araya gelerek ürünlerimizi tanıtmak istiyoruz.

VİZYONUMUZ 

Manavgat’ımızın zeytin alanındaki zenginliğini en teknolojik cihaz ve tekniklerle işleyerek sizlerin sofralarına kadar getirmek, zeytincilik sektöründe kaliteyi ve yüksek standardı Haseki markasıyla bütünleştirmeyi sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz zeytincilik alanında Manavgat’ımızın ürünlerini Haseki markasıyla tüm Türkiye’ye duyurmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tatmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak istediği kalitede ürün ve hizmeti sürekli gelişimi sağlayarak bir defada, doğru olarak sunmak; bunu gerçekleştirmek için tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile karşılıklı iletişim içinde ve takım ruhu ile çalışmak; doğal çevreyi koruma bilinci ile, ulusal ve uluslararası yasal gerekliliklere uygun olarak en yüksek hijyenik şartlarda insan sağlığı açısından güvenli ürünler üretmek ilkemizdir.